Brescia Calcio vs Treviso FBC 1993
Brescia Calcio
1.55
Treviso FBC 1993
5.80
Brescia Calcio adalah pasukan unggulan berdasarkan odds semasa.
Odds Treviso FBC 1993 (Pasukan tamu) menawarkan kemenangan tertinggi yang mungkin pada odds 5.80. Jika anda bertaruh $100 pada Treviso FBC 1993 anda boleh memenangi $$580.00.
Bertaruh pada Brescia Calcio (Pasukan tuan rumah) adalah pilihan paling selamat dengan odds pada 1.55. Jika anda bertaruh $100 anda berpotensi memenangi $155.00.
Ramalan Pertaruhan
Ramalan & Tips Pertaruhan Brescia Calcio lwn Treviso FBC 1993 | Serie C Soccer yang berlangsung pada Thursday, Sep 17 jam 21:00
Brescia Calcio lwn Treviso FBC 1993 – Ramalan Perlawanan Serie C
Italy | Serie C | Soccer
Menjelang perlawanan Serie C ini, model ramalan kami telah menganalisis prestasi terkini, data head-to-head, dan metrik prestasi untuk menjana kebarangkalian kemenangan berikut bagi Brescia Calcio lwn Treviso FBC 1993.
Keputusan: Kemenangan Brescia Calcio | Kebarangkalian: 58.7
Keputusan: Seri | Kebarangkalian: 25.6
Keputusan: Kemenangan Treviso FBC 1993 | Kebarangkalian: 15.7
Siapakah Pasukan Unggulan antara Brescia Calcio lwn Treviso FBC 1993?
Model kami memberi Brescia Calcio kelebihan dalam perlawanan Soccer ini, dengan kebarangkalian 58.7 untuk meraih mata penuh. Treviso FBC 1993 dinilai sebagai kuda hitam pada 15.7, manakala terdapat peluang 25.6 bahawa tiada pihak berjaya memisahkan diri pada hari tersebut.
Dalam Soccer, kebarangkalian seri sebanyak 25.6 dianggap {draw_label}. Walaupun Brescia Calcio memegang kelebihan statistik, ini masih merupakan pertarungan terbuka dan kuda hitam tidak seharusnya dipandang remeh.
Apakah yang Memacu Ramalan Ini?
Model ramalan untuk perlawanan Serie C Soccer mempertimbangkan pelbagai faktor termasuk prestasi terkini merentasi semua pertandingan, rekod prestasi di kandang sendiri dan di luar, metrik output pertahanan dan penyerangan, data kecederaan dan ketersediaan skuad, dan corak sejarah dalam pertandingan ini.
Input-input ini bergabung untuk menghasilkan kebarangkalian kemenangan yang ditunjukkan di atas. Penilaian 58.7 bagi Brescia Calcio mencerminkan profil statistik yang lebih kuat secara keseluruhan ketika memasuki perlawanan ini. Walau begitu, 15.7 bagi Treviso FBC 1993 jauh dari boleh diabaikan — perlawanan Serie C yang kompetitif jarang mengikut skrip, dan kejutan masih amat mungkin berlaku.
Sudut Pertaruhan yang Perlu Dipertimbangkan
Berdasarkan output model untuk Brescia Calcio lwn Treviso FBC 1993: Brescia Calcio untuk menang adalah pilihan yang disokong peratusan pada 58.7. Seri pada 25.6 mungkin membawa nilai jika odds yang ditawarkan mencerminkan pertarungan yang lebih rapat daripada jangkaan pasaran. Treviso FBC 1993 pada 15.7 boleh menjadi pilihan kuda hitam yang menarik bergantung pada odds yang tersedia.
Sila bertaruh dengan bertanggungjawab. Kebarangkalian ini adalah anggaran yang dijana model, bukan jaminan. Jangan sekali-kali bertaruh lebih daripada yang anda mampu tanggung kerugiannya.
Ringkasan Perlawanan Pantas antara Brescia Calcio lwn Treviso FBC 1993
Perlawanan: Brescia Calcio lwn Treviso FBC 1993
Sukan: Soccer
Negara: Italy
Liga: Serie C
Unggulan: Brescia Calcio (58.7)
Peluang Seri: 25.6
Kuda Hitam: Treviso FBC 1993 (15.7)
Penafian: Pertaruhan melibatkan risiko. Hanya bertaruh dengan apa yang anda mampu tanggung kerugiannya. Odds tertakluk kepada perubahan. Sila berjudi dengan bertanggungjawab.
Semua Odds
1
11
10